Підібрати процентні депозити на адекватних умовах
Серед відкритих кожному фінансових інструментів безумовно знаходяться депозитні вклади. Втім, депозити зустрічаються кількох різних видів, плюс кожен банк додає ще свої «фішки» при заключенні договору. Де та як краще обрати та відкрити процентні депозити в Україні, а також які умови найбільше підходять? Саме це й стане темою нашої статті.
Банки намагаються просувати депозити іменуючи їх особливими рекламними назвами. Даний механізм сприяє додатковій рекламі послуг установи. В той же час досить часто в банках бувають і особливі умови оформлення депозитних рахунків, що реалізується в рамках якихось акційних пропозицій чи святкових дат.
Українські банки працюють з основними двома типами депозитних вкладів
Строковий депозит. Цей вид депозиту не такий ліквідний, як інший, але він приносить більш високий процентний дохід.
Депозит до запитання передбачає регулярну виплату відсотків, але не володіє вказаним терміном зберігання. У разі потреби, вклад може бути повернутий клієнту.
Де та як краще обрати ставки депозитів в банках України сьогодні?
Основні типи внесків, які були наведені вище, формують основу депозитів, а їх види кожен банк пропонує різні.
Найбільш популярні з пропонованих банками види депозитних внесків:
- Спеціалізовані умови для громадян передбачають депозити спеціалізованого виду. Як правило, вони пропонуються пенсіонерам чи студентам.
- Депозити валютного виду — вклади можна відкрити не лише в гривневому вигляді, а й в іншій валюті. Варто відмітити, що такий вид депозиту передбачає збереження накопичення у випадку раптового падіння курсу національної валюти.
- Депозит мультивалютного характеру створений для тих, хто має бажання конвертувати гроші з однієї валюти в іншу без втрати нарахованих відсотків.
- Ощадні депозити — це більш звичні вклади з невеликими ставками по відсотках і мінімальним комплектом умов. В досить багатьох банківських установах нараховані відсотки додаються до основної суми вкладу, чим призводить до збільшення активу. На момент відрахування відсотків нова сума надходить на основний банківський рахунок клієнта.
- Депозит накопичувального виду був розроблений спеціально для тих, хто має бажання не лише надійно зберігати власні гроші, але й накопичувати їх.
- Максимально поширений варіант у випадку програм придбання житла.
У разі потреби регулярного зняття певної суми грошей прийнятним буде депозит розрахункового виду. До прикладу, щомісяця на картку клієнта банку буде нараховуватись певна грошова сума, яка зазначається в договорі.
Чи є сенс створювати власний депозитний рахунок в банку?
Для бажаючих надійно вкласти власні гроші та змусити їх трудитися на себе депозит є найбільш вигідним варіантом. Якщо ви хочете відкладати власні заробітки не варто баритися з вибором, адже депозитний рахунок вам в цьому допоможе. Підбираючи потрібний банк уважно досліджуйте його рівень надійності на ринку та умови депозитів, які він пропонує.
Короткий URL: https://www.polit.com.ua/?p=32423